Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Aksamitna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540447

194,40 m2 5 pokoi 9 156,38 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 455 m2
1 780 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Solarne

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540445

98,96 m2 4 Pokoje 12 025,06 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 859 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Bajeczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540460

101,28 m2 5 pokoi 9 379,94 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2025  
950 000,00 PLN szczegóły
Adama Mickiewicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540426

42,26 m2 2 Pokoje 7 335,54 PLN/m2
Piętro 5 z (5)    
310 000,00 PLN szczegóły

Działka (Siedliskowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540423

3 416 m2   48,30 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Szczepanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540409

59,04 m2 3 Pokoje 16 514,23 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2021  
975 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540388

15 365 m2   79,99 PLN/m2
     
1 229 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964540359

820 m2   548,78 PLN/m2
    Działka 6 841 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540350

1 000 m2   450,00 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Romanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540339

72,83 m2 3 Pokoje 11 808,32 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2017  
860 000,00 PLN szczegóły
27 Grudnia

Lokal gastronomiczny na wynajem

Numer oferty : 34964540305

60 m2   75,00 PLN/m2
     
4 500,00 PLN szczegóły
Przełęcz

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540422

175 m2 5 pokoi 5 137,14 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1957 Działka 600 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: