Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540175

103 m2 3 Pokoje 10 679,61 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2000  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Jodłowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540179

103,92 m2 4 Pokoje 7 977,29 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2015  
829 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540356

140 m2 4 Pokoje 6 064,29 PLN/m2
  Rok budowy 2024 Działka 2 400 m2
849 000,00 PLN szczegóły
Klemensa Mikuły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540161

64,83 m2 3 Pokoje 11 553,29 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2026  
749 000,00 PLN szczegóły
Jugosłowiańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540152

56,60 m2 3 Pokoje 18 356,89 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2013  
1 039 000,00 PLN szczegóły
Kuracyjna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540157

550 m2 12 pokoi 5 072,73 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 000 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540489

96 m2 3 Pokoje 9 062,50 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 800 m2
870 000,00 PLN szczegóły
Sowia

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540139

250 m2 6 pokoi 6 396,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1980 Działka 239 m2
1 599 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540134

100 m2 6 pokoi 2 500,00 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 100 m2
250 000,00 PLN szczegóły
Michała Kleofasa Ogińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547308

58,50 m2 3 Pokoje 10 256,41 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1976  
600 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Chrobrego

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551425

2 012 m2   148,61 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540127

143 m2 5 pokoi 11 748,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1934 Działka 555 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: