Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Warszawska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540281

360 m2 6 pokoi 5 833,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 3 000 m2
2 100 000,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540258

213 m2 5 pokoi 4 436,62 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1979 Działka 276 m2
945 000,00 PLN szczegóły
Fasolowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540252

42,90 m2 2 Pokoje 65,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2000  
2 800,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540698

35,78 m2 2 Pokoje 5 586,92 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
199 900,00 PLN szczegóły
św. Michała

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540226

65,10 m2 3 Pokoje 9 124,42 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1991  
594 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540223

349 m2 8 pokoi 3 438,00 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 364 m2
1 200 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540345

150 m2 6 pokoi 7 666,67 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1936 Działka 875 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Aleja Solidarności

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546066

48,20 m2 2 Pokoje 19 688,80 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1970  
949 000,00 PLN szczegóły
Władysława Biegańskiego

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964540200

194,03 m2 5 pokoi 4 741,53 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1968 Działka 455 m2
920 000,00 PLN szczegóły
Szkolna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964540194

157 m2 6 pokoi 7 261,15 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 500 m2
1 140 000,00 PLN szczegóły
Nadbrzeżna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540219

36 m2 1 pokoi 80,56 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2025  
2 900,00 PLN szczegóły
Nadbrzeżna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540218

46 m2 2 Pokoje 67,39 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2025  
3 100,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: