Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Świerkowa

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540502

1 613 m2   246,75 PLN/m2
     
398 000,00 PLN szczegóły
Wołkowyska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540501

109,36 m2 4 Pokoje 13 707,02 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2021  
1 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541901

590 m2 8 pokoi 11 779,66 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2009 Działka 3 100 m2
6 950 000,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540492

438 m2 19 pokoi 3 196,35 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2001 Działka 2 218 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Szczecińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540490

36,19 m2 2 Pokoje 18 513,40 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2022  
670 000,00 PLN szczegóły
Nefrytowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540487

66,35 m2 3 Pokoje 11 981,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 195  
795 000,00 PLN szczegóły
Górali

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540693

51,69 m2 2 Pokoje 38,69 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1950  
2 000,00 PLN szczegóły
Sielecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540480

43,50 m2 2 Pokoje 17 448,28 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1964  
759 000,00 PLN szczegóły
Władysława Sikorskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540479

31,74 m2 2 Pokoje 10 081,92 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1900  
320 000,00 PLN szczegóły
Żwirowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540515

12 763 m2   115,00 PLN/m2
     
1 467 745,00 PLN szczegóły
Krokusowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540457

96 m2 4 Pokoje 9 270,83 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2020  
890 000,00 PLN szczegóły
Grodziska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540455

55,39 m2 3 Pokoje 12 077,99 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
669 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: