Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Północna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548427

49 m2 2 Pokoje 46,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1993  
2 250,00 PLN szczegóły
Osiedle Centrum C

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548321

42,30 m2 2 Pokoje 61,47 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1954  
2 600,00 PLN szczegóły
Warszawska

Lokal użytkowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964536806

169 m2 5 pokoi 6 443,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1978 Działka 169 m2
1 089 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548943

1 890 m2   1 560,85 PLN/m2
     
2 950 000,00 PLN szczegóły
Topazowa

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544969

120 m2 4 Pokoje 12 458,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2004 Działka 150 m2
1 495 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548945

56 m2 2 Pokoje 67,86 PLN/m2
Piętro 6 z (8) Rok budowy 2018  
3 800,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547903

102 m2 3 Pokoje 3 817,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 2 203 m2
389 360,00 PLN szczegóły
Bugaj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548964

415,49 m2 5 pokoi 5 600,62 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 5 491 m2
2 327 000,00 PLN szczegóły
Żabiniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548995

42,26 m2 2 Pokoje 17 486,99 PLN/m2
Piętro 4 z (7) Rok budowy 2012  
739 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548018

125 m2 5 pokoi 18 500,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2000  
2 312 500,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548745

35,50 m2 2 Pokoje 87,32 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2023  
3 100,00 PLN szczegóły
Piotra Wysockiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548743

54 m2 3 Pokoje 12 962,96 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1975  
700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: