Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Mesyńska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548478

330 m2 10 pokoi 8 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1996 Działka 320 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548439

26 m2 1 pokoi 16 500,00 PLN/m2
Piętro 4 z (26) Rok budowy 2024  
429 000,00 PLN szczegóły
Jeżynowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548613

1 492 m2   276,00 PLN/m2
     
411 792,00 PLN szczegóły
Człopska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548022

83,45 m2 3 Pokoje 10 293,59 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
859 000,00 PLN szczegóły
Waliców

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964548778

201 m2 3 Pokoje 12 935,32 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1950  
2 600 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964494270

240 m2 5 pokoi 11 037,50 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2001 Działka 1 211 m2
2 649 000,00 PLN szczegóły
Kościuszki

Obiekt na sprzedaż

Numer oferty : 34964548782

1 100 m2   2 536,36 PLN/m2
  Rok budowy 1980 Działka 3 850 m2
2 790 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548792

70 m2 3 Pokoje 88,57 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2017  
6 200,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548687

336 m2 9 pokoi 6 544,64 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 900 m2
2 199 000,00 PLN szczegóły
Biruty

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964536467

53,90 m2 2 Pokoje 12 968,46 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2008  
699 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548699

279 m2 6 pokoi 10 032,26 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1991 Działka 1 895 m2
2 799 000,00 PLN szczegóły
Wolska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964548780

233,63 m2   17 121,09 PLN/m2
Piętro 0 z (4)    
4 000 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: