Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Saperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540756

35 m2 2 Pokoje 14 857,14 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
520 000,00 PLN szczegóły
Malinowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540727

151,36 m2 6 pokoi 12 222,52 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 882 m2
1 850 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Ogórka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545064

83,78 m2 3 Pokoje 5 836,72 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
489 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964541116

162 m2 2 Pokoje 20,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1920  
3 240,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540726

3 081 m2   161,96 PLN/m2
     
499 000,00 PLN szczegóły
Gumińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540716

98,50 m2 4 Pokoje 19 086,29 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2023  
1 880 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541462

42,20 m2 2 Pokoje 8 056,87 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1965  
340 000,00 PLN szczegóły
ks. Józefa Niedzieli

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540710

40,94 m2 2 Pokoje 8 060,58 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1905  
330 000,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540751

57,20 m2 3 Pokoje 16 503,50 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1975  
944 000,00 PLN szczegóły
Bernardyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540703

49,20 m2 2 Pokoje 19 308,94 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2013  
950 000,00 PLN szczegóły
Różana

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540706

926 m2   307,78 PLN/m2
     
285 000,00 PLN szczegóły
Gościniec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540697

64,60 m2 2 Pokoje 11 300,31 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
730 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: