Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964540829

1 500 m2   800,00 PLN/m2
     
1 200 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540809

29 100 m2   290,00 PLN/m2
     
8 439 000,00 PLN szczegóły
Słubicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540968

76,76 m2 2 Pokoje 9 510,16 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
730 000,00 PLN szczegóły
Józefa Ignacego Kraszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540808

53,27 m2 2 Pokoje 4 674,30 PLN/m2
Piętro 1 z (2)    
249 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548573

182 m2 5 pokoi 5 357,14 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 976 m2
975 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540795

43,38 m2 2 Pokoje 18 994,93 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
824 000,00 PLN szczegóły
29 Listopada

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964540792

134 m2 10 pokoi 14 925,37 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 2018  
2 000 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547677

70 m2 4 Pokoje 11 271,43 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
789 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540788

1 900 m2   288,95 PLN/m2
     
549 000,00 PLN szczegóły
Błękitna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540782

258 m2 4 Pokoje 5 000,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 677 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540773

49,10 m2 2 Pokoje 8 105,91 PLN/m2
Piętro 9 z (10)    
398 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Krzynówki

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540772

170 m2 8 pokoi 3 817,65 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 470 m2
649 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: