Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Ogrodowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547980

239,60 m2 6 pokoi 5 843,07 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2008 Działka 786 m2
1 400 000,00 PLN szczegóły
Wał Miedzeszyński

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543363

188 m2 5 pokoi 13 292,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 181 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły
ks. Jana Szymały

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545759

43,30 m2 2 Pokoje 4 595,84 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1970  
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548005

1 558 m2   141,21 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły
Nowogrodzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541103

50 m2 2 Pokoje 19 800,00 PLN/m2
Piętro 3 z (5) Rok budowy 1962  
990 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548014

78 m2 4 Pokoje 3 782,05 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 803 m2
295 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548053

1 509 m2   85,00 PLN/m2
     
128 265,00 PLN szczegóły
Kolejarska

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548023

363,19 m2 7 pokoi 10 325,17 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1984 Działka 732 m2
3 750 000,00 PLN szczegóły
Podgórna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548055

782 m2   325,00 PLN/m2
     
254 150,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544950

150 m2 4 Pokoje 12 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 1 017 m2
1 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544056

801 m2   486,89 PLN/m2
     
390 000,00 PLN szczegóły
Józefa Wybickiego

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548025

113,60 m2 4 Pokoje 7 790,49 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 455 m2
885 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: