Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Goździkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542502

210 m2 4 Pokoje 2 333,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1987 Działka 1 000 m2
490 000,00 PLN szczegóły
Fabryczna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542540

166,27 m2 4 Pokoje 14 434,35 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
2 399 999,00 PLN szczegóły
Stare Żegrze

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542498

40,90 m2 2 Pokoje 64,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
2 600,00 PLN szczegóły
Kochanowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542492

2 277 m2   109,79 PLN/m2
     
249 992,00 PLN szczegóły
Zygmunta Modzelewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542517

66 m2 3 Pokoje 16 590,91 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2001  
1 095 000,00 PLN szczegóły
Abecadło

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542483

2 376 m2   2 100,17 PLN/m2
     
4 990 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542480

25,01 m2 1 pokoi 19 792,08 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
495 000,00 PLN szczegóły
Warzelnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542476

53,15 m2 3 Pokoje 15 898,40 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2022  
845 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542587

12 500 m2   180,00 PLN/m2
     
2 250 000,00 PLN szczegóły
Czeladnicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542475

46,74 m2 2 Pokoje 14 955,07 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1998  
699 000,00 PLN szczegóły
Władysława Reymonta

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542464

154,60 m2   5 815,01 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995  
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542463

2 197 m2   318,62 PLN/m2
     
700 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: