Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542641

60 m2 2 Pokoje 14 166,67 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1961  
850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542610

500 m2   519,80 PLN/m2
     
259 900,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542754

876 m2   140,01 PLN/m2
     
122 650,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542757

4 070 m2   190,00 PLN/m2
     
773 300,00 PLN szczegóły
Niebyła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542602

65,41 m2 3 Pokoje 11 450,85 PLN/m2
Piętro 0 z (7) Rok budowy 2013  
749 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542599

82 m2   91,46 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
7 500,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964542598

102 m2   14 656,86 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
1 495 000,00 PLN szczegóły
Młynarska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542596

78,23 m2 4 Pokoje 11 491,76 PLN/m2
Piętro 6 z (16) Rok budowy 2009  
899 000,00 PLN szczegóły
Lewiczyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542586

150 m2 6 pokoi 4 326,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1924 Działka 459 m2
649 000,00 PLN szczegóły
Perłowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542578

178,30 m2 4 Pokoje 5 883,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1994 Działka 204 m2
1 049 000,00 PLN szczegóły
Lechicka

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542577

102 m2   83,33 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
8 500,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542600

65,03 m2 3 Pokoje 11 671,54 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2008  
759 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: