Znaleziono 5139 ofert

Sortuj

Granitowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542535

56,20 m2 2 Pokoje 5 693,95 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
320 000,00 PLN szczegóły
Warszawska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542530

12 169 m2   204,62 PLN/m2
     
2 490 000,00 PLN szczegóły
Włodarzewska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964542527

29,60 m2 3 Pokoje 54,05 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
1 600,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542805

52 500 m2   11,41 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły
aleja marsz. Józefa Piłsudskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542524

50,95 m2 3 Pokoje 8 204,12 PLN/m2
Piętro 1 z (8)    
418 000,00 PLN szczegóły
Jaśminowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542523

43,41 m2 2 Pokoje 6 285,42 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
272 850,00 PLN szczegóły
Księdza Dominika Jędrzejewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542542

50 m2 2 Pokoje 7 600,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2012  
380 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542520

3 008 m2   79,79 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542589

1 000 m2   180,00 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Pszczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542986

53,64 m2 2 Pokoje 14 354,96 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2010  
770 000,00 PLN szczegóły
Przesmyk

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542513

218,10 m2 6 pokoi 7 702,89 PLN/m2
  Rok budowy 2008 Działka 665 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły
Antoniego Dobiszewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542743

40 m2 2 Pokoje 17 475,00 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1953  
699 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: