Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547202

9 000 m2   16,56 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Stefana Batorego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547602

49,50 m2 2 Pokoje 9 070,71 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1995  
449 000,00 PLN szczegóły
Rynek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547589

34,57 m2 1 pokoi 6 045,70 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1920  
209 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547614

1 475 m2   128,81 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły
Huta Józefów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547596

53 m2 2 Pokoje 6 547,17 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1960  
347 000,00 PLN szczegóły
Parafialna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547598

100,70 m2 3 Pokoje 4 856,01 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1848  
489 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547617

2 394 m2   104,43 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547610

224 m2 8 pokoi 2 674,11 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1984 Działka 41 900 m2
599 000,00 PLN szczegóły
Osmolińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547593

75,30 m2 4 Pokoje 5 976,10 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1974  
450 000,00 PLN szczegóły
inż. pilota Wigury

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547601

52,41 m2 2 Pokoje 6 487,31 PLN/m2
Piętro 3 z (12) Rok budowy 1982  
340 000,00 PLN szczegóły
Okólna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547620

1 284 m2   194,70 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547618

44 000 m2   25,00 PLN/m2
     
1 100 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: