Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Górczewska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543573

41,51 m2 2 Pokoje 17 778,85 PLN/m2
Piętro 6 z (14) Rok budowy 2007  
738 000,00 PLN szczegóły
Błażeja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551310

67,86 m2 2 Pokoje 11 774,24 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2006  
799 000,00 PLN szczegóły
Miła

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543553

27 m2 1 pokoi 85,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1960  
2 300,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543535

63,26 m2 4 Pokoje 25 094,85 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 587 500,00 PLN szczegóły
Orła Białego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543537

316 m2 6 pokoi 5 996,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 706 m2
1 895 000,00 PLN szczegóły
Świerzawska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543526

26,60 m2 1 pokoi 80,83 PLN/m2
Piętro 1 z (9) Rok budowy 2023  
2 150,00 PLN szczegóły
Grabówka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543525

9 283 m2   312,40 PLN/m2
     
2 900 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543517

26,30 m2 1 pokoi 10 608,37 PLN/m2
Piętro 0 z (5)    
279 000,00 PLN szczegóły
Garbary

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543515

42,67 m2   6 538,55 PLN/m2
     
279 000,00 PLN szczegóły
Płocka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543512

63,80 m2 2 Pokoje 47,02 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1997  
3 000,00 PLN szczegóły
Traktorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543565

44,86 m2 2 Pokoje 6 012,04 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1974  
269 700,00 PLN szczegóły
Komornicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543496

119,45 m2 4 Pokoje 12 138,97 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2012  
1 450 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: