Znaleziono 5134 ofert

Sortuj

Marcina Flisa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543833

34 m2 2 Pokoje 19 264,71 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1959  
655 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543623

52 m2 2 Pokoje 21 153,85 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1959  
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544527

5 438 m2   34,09 PLN/m2
     
185 360,00 PLN szczegóły
Powstań Narodowych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543732

37 m2 2 Pokoje 12 135,14 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1974  
449 000,00 PLN szczegóły
Wodna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543596

55,01 m2 3 Pokoje 6 271,59 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
345 000,00 PLN szczegóły
Rolna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543595

260 m2 11 pokoi 5 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1890 Działka 1 362 m2
1 390 000,00 PLN szczegóły
Armii Krajowej

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547710

18 037 m2   243,94 PLN/m2
     
4 400 000,00 PLN szczegóły
Dolna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543589

3 228 m2   102,23 PLN/m2
     
330 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543582

208 m2 5 pokoi 14 375,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 851 m2
2 990 000,00 PLN szczegóły
Małego Rycerza

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543580

242 m2 5 pokoi 10 702,48 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 900 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Rotmistrzowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543576

190 m2 6 pokoi 11 473,68 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000  
2 180 000,00 PLN szczegóły

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544937

254,32 m2 5 pokoi 6 681,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1860 Działka 8 200 m2
1 699 360,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: