Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Korzenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543523

32,17 m2 2 Pokoje 19 241,53 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1956  
619 000,00 PLN szczegóły
Srebrzyńska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543471

38,37 m2 2 Pokoje 58,64 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 2024  
2 250,00 PLN szczegóły
Zachodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543463

42 m2 2 Pokoje 12 333,33 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1998  
518 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543491

2 071 m2   158,86 PLN/m2
     
329 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544239

1 350 m2   88,41 PLN/m2
     
119 360,00 PLN szczegóły
Wojciecha Korfantego

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543530

350 m2 10 pokoi 5 714,29 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1991 Działka 448 m2
2 000 000,00 PLN szczegóły
Osiedlowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543445

125 m2 4 Pokoje 9 520,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 512 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły
Grochowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543453

640 m2   3 109,38 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1938  
1 990 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543481

87 m2 4 Pokoje 5 229,89 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
455 000,00 PLN szczegóły
Jana Kochanowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543390

52 m2 2 Pokoje 9 211,54 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2009  
479 000,00 PLN szczegóły
Polanka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543389

1 021 m2   410,00 PLN/m2
     
418 610,00 PLN szczegóły

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543381

2 539,40 m2   1 545,64 PLN/m2
    Działka 36 100 m2
3 925 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: