Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544588

54,50 m2 3 Pokoje 9 541,28 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
520 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543365

52 m2 3 Pokoje 14 211,54 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 1978  
739 000,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543364

52,50 m2 3 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 1978  
735 000,00 PLN szczegóły
Wał Miedzeszyński

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543363

188 m2 5 pokoi 13 292,55 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 181 m2
2 499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543359

124 m2 4 Pokoje 3 629,03 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1901 Działka 539 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Jarocińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543356

33,40 m2 1 pokoi 16 167,66 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
540 000,00 PLN szczegóły
Bachmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544277

36 m2 1 pokoi 19 027,78 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1955  
685 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Michalczyka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544128

64,67 m2 3 Pokoje 21 895,78 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2024  
1 416 000,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543360

45,86 m2 2 Pokoje 12 647,19 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
580 000,00 PLN szczegóły
Łukowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544624

75 m2 4 Pokoje 61,33 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1978  
4 600,00 PLN szczegóły
Sitkowskiego

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543351

23 544 m2   212,37 PLN/m2
     
5 000 000,00 PLN szczegóły
Kopytowska

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543341

163,11 m2 5 pokoi 9 809,33 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2020 Działka 300 m2
1 600 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: