Znaleziono 5133 ofert

Sortuj

Widokowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545370

2 300 m2   52,61 PLN/m2
     
121 000,00 PLN szczegóły
Widokowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545371

3 200 m2   48,75 PLN/m2
     
156 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545328

9 000 m2   66,11 PLN/m2
     
595 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545329

3 200 m2   68,75 PLN/m2
     
220 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545330

2 300 m2   66,09 PLN/m2
     
152 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545337

3 000 m2   25,00 PLN/m2
     
75 000,00 PLN szczegóły

Działka na sprzedaż

Numer oferty : 34964545883

3 177 m2   93,44 PLN/m2
     
296 850,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545272

2 049 m2   117,13 PLN/m2
     
240 000,00 PLN szczegóły
Polna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547549

1 300 m2   146,15 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547536

198 m2 5 pokoi 3 363,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2008 Działka 800 m2
666 000,00 PLN szczegóły
Franciszkańska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547532

500 m2 5 pokoi 2 600,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1930 Działka 285 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Słoneczna

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547557

82 m2   3 658,54 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1982  
300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: