Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546702

1 460 m2   95,21 PLN/m2
     
139 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546060

66,80 m2 4 Pokoje 14 955,09 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
999 000,00 PLN szczegóły
Śmieja Młyn

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546700

1 115 m2   129,00 PLN/m2
     
143 835,00 PLN szczegóły
Wadowicka

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546705

1 637 m2   387,90 PLN/m2
     
635 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546701

3 000 m2   42,67 PLN/m2
     
128 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546698

3 021 m2   160,00 PLN/m2
     
483 360,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546699

2 513 m2   83,17 PLN/m2
     
209 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546708

994 m2   60,00 PLN/m2
     
59 640,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546712

82,16 m2 4 Pokoje 16 796,49 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2022  
1 380 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544205

58 m2 2 Pokoje 51,72 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 000,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542984

115,26 m2 3 Pokoje 18 653,48 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 2008  
2 150 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546755

1 044 m2   234,67 PLN/m2
     
245 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: