Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Legionów Polskich

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964544984

120 m2 3 Pokoje 3 741,67 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
449 000,00 PLN szczegóły
księdza Bernarda Jarzębskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964544944

224 m2 5 pokoi 12 946,43 PLN/m2
  Rok budowy 2023 Działka 719 m2
2 900 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Witosa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545743

88,55 m2 4 Pokoje 9 023,15 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
799 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544938

105,40 m2 5 pokoi 5 208,73 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1955  
549 000,00 PLN szczegóły
Turmoncka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544973

60,60 m2 3 Pokoje 10 544,55 PLN/m2
Piętro 4 z (10) Rok budowy 1971  
639 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544950

150 m2 4 Pokoje 12 666,67 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1998 Działka 1 017 m2
1 900 000,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544935

53,50 m2 2 Pokoje 4 093,46 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
219 000,00 PLN szczegóły
Północna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546234

180 m2 4 Pokoje 13 833,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2005 Działka 16 476 m2
2 490 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964550083

339,10 m2 5 pokoi 2 770,16 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1990 Działka 1 311 m2
939 360,00 PLN szczegóły
Łódzka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544928

112 m2 4 Pokoje 5 794,64 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1980 Działka 450 m2
649 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544924

849 m2   411,07 PLN/m2
     
349 000,00 PLN szczegóły
Gwiaździsta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964544951

178 m2 5 pokoi 14 376,40 PLN/m2
  Rok budowy 2000  
2 559 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: