Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

ks. Konstantego Damrota

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964550011

38,40 m2 2 Pokoje 5 182,29 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1934  
199 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964545742

540 m2 20 pokoi 7 222,22 PLN/m2
    Działka 18 000 m2
3 900 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546285

95,86 m2 4 Pokoje 4 433,55 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1938  
425 000,00 PLN szczegóły
Jana Kazimierza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548340

41,20 m2 2 Pokoje 23 665,05 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2017  
975 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964544975

489,18 m2 20 pokoi 11 805,47 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022 Działka 2 580 m2
5 775 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545740

2 982 m2   335,01 PLN/m2
     
999 000,00 PLN szczegóły
Marcina Kasprzaka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544976

72 m2 2 Pokoje 24 861,11 PLN/m2
Piętro 15 z (27) Rok budowy 2023  
1 790 000,00 PLN szczegóły
Hieroglif

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544979

148,96 m2 4 Pokoje 15 104,73 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2000  
2 250 000,00 PLN szczegóły
Belwederska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544964

37,10 m2 2 Pokoje 19 676,55 PLN/m2
Piętro 1 z (10) Rok budowy 1972  
730 000,00 PLN szczegóły
Toruńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545712

54 m2 3 Pokoje 11 462,96 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1969  
619 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544965

2 814 m2   550,82 PLN/m2
     
1 550 000,00 PLN szczegóły
Oliwska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544948

36 m2 2 Pokoje 13 888,89 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1956  
500 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: