Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545014

133 m2 4 Pokoje 4 887,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2002 Działka 2 228 m2
650 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964548156

750 m2 10 pokoi 35,87 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2006 Działka 1 600 m2
26 900,00 PLN szczegóły
Miła

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549773

26,40 m2 1 pokoi 18 901,52 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 1970  
499 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545663

420 m2 5 pokoi 2 619,05 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 2 000 m2
1 100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545005

1 170 m2   150,00 PLN/m2
     
175 500,00 PLN szczegóły

Dom (Segment środkowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545667

102 m2 5 pokoi 8 813,73 PLN/m2
Piętro z (3)   Działka 458 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Przy Agorze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545011

49,30 m2 2 Pokoje 14 482,76 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1971  
714 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Mikołajczyka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545710

121,85 m2 5 pokoi 14 353,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2002 Działka 2 130 m2
1 749 000,00 PLN szczegóły
Opolska

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544995

735 m2   4 748,30 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1938 Działka 1 193 m2
3 490 000,00 PLN szczegóły
Koszykowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546761

53,80 m2 2 Pokoje 74,35 PLN/m2
Piętro 2 z (5) Rok budowy 1955  
4 000,00 PLN szczegóły
Aleje Tysiąclecia

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545765

2 436 m2   2 322,66 PLN/m2
     
5 658 000,00 PLN szczegóły
Olimpijska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544986

45,93 m2 2 Pokoje 18 397,56 PLN/m2
Piętro 7 z (17) Rok budowy 2025  
845 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: