Znaleziono 5126 ofert

Sortuj

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544918

156 m2 5 pokoi 6 346,15 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1990 Działka 581 m2
990 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544913

168 m2 4 Pokoje 6 839,29 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2010 Działka 5 100 m2
1 149 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Kadłubka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544907

28 m2 1 pokoi 13 178,57 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1960  
369 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544926

2 772 m2   392,86 PLN/m2
     
1 089 000,00 PLN szczegóły
Zamkowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544925

60,90 m2 3 Pokoje 16 009,85 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 1991  
975 000,00 PLN szczegóły
Kombatantów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544904

49,50 m2 2 Pokoje 5 232,32 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
259 000,00 PLN szczegóły
Zwycięska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544874

41 m2 2 Pokoje 65,85 PLN/m2
Piętro 0 z (3)    
2 700,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544909

330 m2 8 pokoi 17 878,79 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 407 m2
5 900 000,00 PLN szczegóły
Narożna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544871

775 m2   709,55 PLN/m2
     
549 900,00 PLN szczegóły
Strzeszyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544867

85,30 m2 3 Pokoje 12 309,50 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2013  
1 050 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544864

170,81 m2 6 pokoi 5 737,37 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1949 Działka 302 m2
980 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544861

1 331 m2   563,49 PLN/m2
     
750 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: