Znaleziono 5138 ofert

Sortuj

Kiełczygłowska

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546009

1 350 m2   73,33 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Jana Onufrego Zagłoby

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545988

144 m2 5 pokoi 4 513,89 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1973 Działka 354 m2
650 000,00 PLN szczegóły
Zielona

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545990

174,88 m2 4 Pokoje 7 433,67 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2012 Działka 1 040 m2
1 300 000,00 PLN szczegóły
Bajkowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546008

1 181 m2   261,64 PLN/m2
     
309 000,00 PLN szczegóły
Kolumny

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545987

106,66 m2 4 Pokoje 11 691,36 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2023 Działka 250 m2
1 247 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546001

0,36 m2   608 333,33 PLN/m2
     
219 000,00 PLN szczegóły
Katowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545986

54,28 m2 3 Pokoje 6 798,08 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1970  
369 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545991

77 m2 2 Pokoje 3 233,77 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 1 783 m2
249 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545996

223 m2 4 Pokoje 4 923,77 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2011 Działka 1 097 m2
1 098 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546006

3 637 m2   192,19 PLN/m2
     
699 000,00 PLN szczegóły
Strzelecka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545995

130 m2 5 pokoi 2 461,54 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1950 Działka 1 341 m2
320 000,00 PLN szczegóły
Cierpięgi

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545994

100 m2 5 pokoi 3 490,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1950 Działka 297 m2
349 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: