Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Emilii Plater

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546058

38 m2 1 pokoi 23 407,89 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 1958  
889 500,00 PLN szczegóły
Pod Homolami

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964546048

492 m2   11 382,11 PLN/m2
Piętro 3 z () Rok budowy 2025  
5 600 000,00 PLN szczegóły
Zduńska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546040

47 m2   3 170,21 PLN/m2
     
149 000,00 PLN szczegóły
Zacisze

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546039

1 218 m2   276,68 PLN/m2
     
337 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546038

1 801 m2   166,02 PLN/m2
     
299 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546037

14 400 m2   6,94 PLN/m2
     
100 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546036

1 505 m2   109,63 PLN/m2
     
165 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546035

993 m2   79,00 PLN/m2
     
78 447,00 PLN szczegóły
Łanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546034

1 050 m2   101,90 PLN/m2
     
107 000,00 PLN szczegóły
Łanowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546033

985 m2   78,17 PLN/m2
     
77 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546032

2 063 m2   63,02 PLN/m2
     
130 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546031

1 253 m2   94,97 PLN/m2
     
119 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: