Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Kolska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546202

41,41 m2 2 Pokoje 9 659,50 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 1910  
400 000,00 PLN szczegóły
Izaaka Newtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546198

43,92 m2 2 Pokoje 12 181,24 PLN/m2
Piętro 10 z (11)    
535 000,00 PLN szczegóły
Północna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546196

32,41 m2 2 Pokoje 4 905,89 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1881  
159 000,00 PLN szczegóły
Ożarowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548974

73,02 m2 4 Pokoje 10 886,06 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2017  
794 900,00 PLN szczegóły
Żółta

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546456

263 m2 4 Pokoje 12 167,30 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 3 030 m2
3 200 000,00 PLN szczegóły
Dzielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546176

51,68 m2 2 Pokoje 25 909,00 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2018  
1 339 000,00 PLN szczegóły
Wrzeciono

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546164

52 m2 2 Pokoje 73,08 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2003  
3 800,00 PLN szczegóły
11 Listopada

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964547022

240 m2 5 pokoi 62,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 1 400 m2
15 000,00 PLN szczegóły
2 Pułku Lotniczego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546160

59,15 m2 3 Pokoje 12 426,04 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1984  
735 000,00 PLN szczegóły
Fort Wola

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546149

59,75 m2 3 Pokoje 20 904,00 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2019  
1 249 000,00 PLN szczegóły
Rembielińska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964551111

35 m2 2 Pokoje 14 257,14 PLN/m2
Piętro 7 z (15) Rok budowy 1980  
499 000,00 PLN szczegóły
Golkowice

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546129

198 m2 5 pokoi 14 393,94 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 2 200 m2
2 850 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: