Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Mostowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546088

67,43 m2 3 Pokoje 96,40 PLN/m2
Piętro 3 z (5)    
6 500,00 PLN szczegóły
Szkolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546077

53,75 m2 3 Pokoje 12 279,07 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2025  
660 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546093

18 923 m2   5,76 PLN/m2
     
109 000,00 PLN szczegóły
Ułańska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546073

69,50 m2 3 Pokoje 41,73 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
2 900,00 PLN szczegóły
Biskupińska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546071

77,20 m2 3 Pokoje 36,27 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2001  
2 800,00 PLN szczegóły
Williama Szekspira

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546069

50,70 m2 3 Pokoje 16 942,80 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1970  
859 000,00 PLN szczegóły
Jerzego Iwanowa-Szajnowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546076

57,39 m2 2 Pokoje 27 008,19 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2023  
1 550 000,00 PLN szczegóły
Brzezińska

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546067

351 m2 4 Pokoje 3 276,35 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 2003 Działka 885 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Lipowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546060

66,80 m2 4 Pokoje 14 955,09 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2023  
999 000,00 PLN szczegóły
Julii

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547465

34,14 m2 1 pokoi 8 739,31 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1999  
298 360,00 PLN szczegóły
Aleja Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546052

81,60 m2 3 Pokoje 9 178,92 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2011  
749 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546243

560 m2 7 pokoi 2 053,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1995 Działka 2 253 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: