Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Garczyńskich

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545862

490 m2 6 pokoi 5 285,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1900 Działka 1 540 m2
2 590 000,00 PLN szczegóły
Rzgowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964544623

35 m2 1 pokoi 42,86 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
1 500,00 PLN szczegóły
Platanowa

Magazyn na sprzedaż

Numer oferty : 34964545867

2 000 m2   445,00 PLN/m2
  Rok budowy 1960 Działka 7 967 m2
890 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545904

5 200 m2   36,54 PLN/m2
     
190 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964545871

156 m2 4 Pokoje 5 442,31 PLN/m2
  Rok budowy 2012 Działka 556,30 m2
849 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964544880

500 m2   280,00 PLN/m2
     
140 000,00 PLN szczegóły
Wojska Polskiego

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545886

40 780 m2   6 678,31 PLN/m2
     
99 999 999,99 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545911

1 550 m2   149,68 PLN/m2
     
232 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545885

105,90 m2 3 Pokoje 5 193,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1920 Działka 1 900 m2
550 000,00 PLN szczegóły
Obrońców Warszawy

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964545897

233 m2   4 935,62 PLN/m2
Piętro 2 z (2)    
1 150 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964545794

48,60 m2 2 Pokoje 12 736,63 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1999  
619 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964545869

8 019 m2   31,18 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: