Znaleziono 5129 ofert

Sortuj

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546302

5 957 m2   44,00 PLN/m2
     
262 108,00 PLN szczegóły
Ks. Biskupa Wincentego Tymienieckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546266

64,77 m2 1 pokoi 9 248,00 PLN/m2
Piętro 1 z (6)    
599 000,00 PLN szczegóły

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546258

17 238 m2   145,03 PLN/m2
     
2 499 987,00 PLN szczegóły
Rafała Krajewskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546259

34,83 m2 1 pokoi 19 000,00 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1950  
661 770,00 PLN szczegóły
Okrąg

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546246

42 m2 2 Pokoje 18 571,43 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1934  
780 000,00 PLN szczegóły
Gorzowska

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546240

4 580 m2   1 288,21 PLN/m2
     
5 900 000,00 PLN szczegóły
Wspólna

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546235

70 m2 3 Pokoje 5 700,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1970 Działka 400 m2
399 000,00 PLN szczegóły
Bokserska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546237

42,40 m2 2 Pokoje 16 745,28 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 2015  
710 000,00 PLN szczegóły
Piastowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546225

71,50 m2 4 Pokoje 4 895,10 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
350 000,00 PLN szczegóły
Jeziorna

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546233

7 200 m2   323,92 PLN/m2
     
2 332 200,00 PLN szczegóły
Śląska

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964546224

93,20 m2   4 828,33 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546222

120 m2   1 208,33 PLN/m2
    Działka 1 100 m2
145 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: