Znaleziono 5130 ofert

Sortuj

Jana Sobieskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546726

62,55 m2 2 Pokoje 14 228,62 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 1905  
890 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546347

186,70 m2 5 pokoi 4 815,21 PLN/m2
  Rok budowy 1997 Działka 5 508 m2
899 000,00 PLN szczegóły
Bagno

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964546340

71,70 m2 4 Pokoje 26 889,82 PLN/m2
Piętro 3 z (15) Rok budowy 2009  
1 928 000,00 PLN szczegóły
Dopiewska

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546323

5 169 m2   10,86 PLN/m2
     
56 150,00 PLN szczegóły
Redutowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964552083

32 m2 2 Pokoje 100,00 PLN/m2
Piętro 2 z (8) Rok budowy 2025  
3 200,00 PLN szczegóły
Zofii Nałkowskiej

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964546317

409 m2 4 Pokoje 1 217,60 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1980  
498 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na wynajem

Numer oferty : 34964546328

440 m2 8 pokoi 40,91 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1930 Działka 1 682 m2
18 000,00 PLN szczegóły
Zajęcza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546662

2 750 m2   325,45 PLN/m2
     
894 999,00 PLN szczegóły
Sternicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548175

55,36 m2 2 Pokoje 16 166,91 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2024  
895 000,00 PLN szczegóły
Powstań Narodowych

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547880

37 m2 2 Pokoje 11 864,86 PLN/m2
Piętro 3 z (10) Rok budowy 1974  
439 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Wojskowe

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546392

40,06 m2 2 Pokoje 9 960,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1970  
399 000,00 PLN szczegóły
Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964546310

50 m2 2 Pokoje 32,00 PLN/m2
Piętro 1 z (3)    
1 600,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: