Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Stara Stocznia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543729

54,12 m2 2 Pokoje 36 936,44 PLN/m2
Piętro 6 z (6) Rok budowy 2016  
1 999 000,00 PLN szczegóły
Kolejowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543737

161,94 m2 4 Pokoje 7 101,40 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2016 Działka 450 m2
1 150 000,00 PLN szczegóły
Ligonia

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542835

1 239 m2   141,24 PLN/m2
     
174 996,00 PLN szczegóły
Czerniakowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964522462

54,90 m2 2 Pokoje 18 561,02 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2007  
1 019 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543759

70 m2 4 Pokoje 11 128,57 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2018 Działka 500 m2
779 000,00 PLN szczegóły
Solec

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964512729

100,23 m2 4 Pokoje 32 475,31 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2019  
3 255 000,00 PLN szczegóły
Chylicka

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506444

412 m2 7 pokoi 11 868,93 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 2 880 m2
4 890 000,00 PLN szczegóły
Mieczysława Niedziałkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964524427

108,50 m2 4 Pokoje 7 824,88 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1900  
849 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539994

76,48 m2 4 Pokoje 18 174,69 PLN/m2
Piętro 9 z (9) Rok budowy 2014  
1 390 000,00 PLN szczegóły
Henryka Siemiradzkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964503552

84,60 m2 4 Pokoje 11 229,31 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1940  
950 000,00 PLN szczegóły
Krańcowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543757

63 m2 3 Pokoje 61,90 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2014  
3 900,00 PLN szczegóły
Płocka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964543512

63,80 m2 2 Pokoje 47,02 PLN/m2
Piętro 8 z (10) Rok budowy 1997  
3 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: