Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Rejtana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539107

2 565 m2   682,26 PLN/m2
     
1 750 000,00 PLN szczegóły
Filmowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543502

420 m2 6 pokoi 6 976,19 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1985 Działka 2 200 m2
2 930 000,00 PLN szczegóły
Korzenna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543523

32,17 m2 2 Pokoje 19 241,53 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 1956  
619 000,00 PLN szczegóły
Alojzego Felińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542115

79,60 m2 5 pokoi 6 645,73 PLN/m2
Piętro 4 z (8)    
529 000,00 PLN szczegóły
Grabówka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543525

9 283 m2   312,40 PLN/m2
     
2 900 000,00 PLN szczegóły
Rotmistrzowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543576

190 m2 6 pokoi 11 473,68 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000  
2 180 000,00 PLN szczegóły
Aleja Komisji Edukacji Narodowej

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543535

63,26 m2 4 Pokoje 25 094,85 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2001  
1 587 500,00 PLN szczegóły
Orła Białego

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543537

316 m2 6 pokoi 5 996,84 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1998 Działka 706 m2
1 895 000,00 PLN szczegóły
Czarowna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542983

66 m2 3 Pokoje 90,91 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2025  
6 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964499365

85,33 m2 4 Pokoje 11 719,20 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2024  
999 999,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543623

52 m2 2 Pokoje 21 153,85 PLN/m2
Piętro 2 z (6) Rok budowy 1959  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Pola

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532994

359 m2   3 111,42 PLN/m2
     
1 117 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: