Znaleziono 5120 ofert

Sortuj

Żeromskiego

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541266

100 m2   4 800,00 PLN/m2
    Działka 1 700 m2
480 000,00 PLN szczegóły
Romanowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543462

61 m2 2 Pokoje 7 688,52 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2000  
469 000,00 PLN szczegóły
Jagiellońska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542959

24,50 m2 1 pokoi 106,12 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
2 600,00 PLN szczegóły
Aleje Karola Marcinkowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541066

74,70 m2 3 Pokoje 13 065,60 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1903  
976 000,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540350

1 000 m2   450,00 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Wierzbowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542854

40,77 m2 2 Pokoje 44,15 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
1 800,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541373

1 000 m2   450,00 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Marchołta

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541366

42,20 m2 2 Pokoje 15 492,89 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2009  
653 800,00 PLN szczegóły
Czarny Las

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541374

1 072 m2   447,76 PLN/m2
     
480 000,00 PLN szczegóły
Piwna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542686

25,83 m2 1 pokoi 54,20 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1904  
1 400,00 PLN szczegóły
Arkadiusza Rybickiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964481722

292,88 m2 1 pokoi 122,92 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2020  
36 000,00 PLN szczegóły
Sieradzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964519715

62 m2 2 Pokoje 10 806,45 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2010  
670 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: