Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Ułańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542769

49,50 m2 2 Pokoje 7 171,72 PLN/m2
Piętro 0 z (18) Rok budowy 1980  
355 000,00 PLN szczegóły
Hugona Kołłątaja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543360

45,86 m2 2 Pokoje 12 647,19 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2026  
580 000,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542676

423 m2   141,84 PLN/m2
     
60 000,00 PLN szczegóły

Obiekt produkcyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964543381

2 539,40 m2   1 545,64 PLN/m2
    Działka 36 100 m2
3 925 000,00 PLN szczegóły
Kalwaryjska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543388

19,83 m2 1 pokoi 25 466,46 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2019  
505 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543322

20 200 m2   29,46 PLN/m2
     
595 000,00 PLN szczegóły
Sarmacka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542340

91,77 m2 3 Pokoje 20 703,93 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2005  
1 900 000,00 PLN szczegóły
Za Ogrodem

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964507447

214,17 m2 6 pokoi 7 372,65 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2015 Działka 934 m2
1 579 000,00 PLN szczegóły
Warzywna

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964523216

2 903 m2   86,12 PLN/m2
     
250 000,00 PLN szczegóły
Kolorowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542815

73,60 m2 3 Pokoje 14 388,59 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 1993  
1 059 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542782

97,29 m2 1 pokoi 5 478,47 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
533 000,00 PLN szczegóły
Osiedlowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964543445

125 m2 4 Pokoje 9 520,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2019 Działka 512 m2
1 190 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: