Znaleziono 5132 ofert

Sortuj

Sułkowicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534012

50,40 m2 2 Pokoje 27 777,78 PLN/m2
Piętro 5 z (9) Rok budowy 2009  
1 400 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542255

60,23 m2 3 Pokoje 20 753,78 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2022  
1 250 000,00 PLN szczegóły
Lisek

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543309

440 m2   97,73 PLN/m2
     
43 000,00 PLN szczegóły
Janowiecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543290

54,12 m2 2 Pokoje 20 325,20 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2024  
1 100 000,00 PLN szczegóły
Jana Kilińskiego

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964541116

162 m2 2 Pokoje 20,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1920  
3 240,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543280

40,48 m2 1 pokoi 6 546,44 PLN/m2
Piętro 3 z (3)    
265 000,00 PLN szczegóły
Rodziny Połanieckich

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542751

28 m2 1 pokoi 117,86 PLN/m2
Piętro 0 z (13) Rok budowy 2000  
3 300,00 PLN szczegóły
Świętojańska

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964542689

346,80 m2 24 pokoi 16 003,46 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1934  
5 550 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541452

4 600 m2   119,57 PLN/m2
     
550 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543353

321 m2 6 pokoi 19 626,17 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2023 Działka 1 500 m2
6 300 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543359

124 m2 4 Pokoje 3 629,03 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1901 Działka 539 m2
450 000,00 PLN szczegóły
Miedziana

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964501034

1 653,41 m2   3 296,22 PLN/m2
  Rok budowy 2009 Działka 7 500 m2
5 450 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: