Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542736

8 221 m2   9,17 PLN/m2
     
75 360,00 PLN szczegóły
Platanowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542709

84,59 m2 4 Pokoje 12 393,43 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 2021  
1 048 360,00 PLN szczegóły
Leśna

Działka (Leśna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542727

10 131 m2   8,92 PLN/m2
     
90 360,00 PLN szczegóły
Moniuszki

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542675

62,19 m2 2 Pokoje 27 174,79 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2020  
1 690 000,00 PLN szczegóły
Stare Żegrze

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542498

40,90 m2 2 Pokoje 64,00 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 2016  
2 600,00 PLN szczegóły
Słubicka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540968

76,76 m2 2 Pokoje 9 510,16 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
730 000,00 PLN szczegóły
Górczewska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542811

37,10 m2 2 Pokoje 78,17 PLN/m2
Piętro 2 z (10)    
2 900,00 PLN szczegóły
Jakubowska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542755

160 m2 5 pokoi 14 250,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1934  
2 280 000,00 PLN szczegóły
Józefa Łukaszewicza

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 1344586

103 m2 4 Pokoje 39,81 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 1908  
4 100,00 PLN szczegóły
Bliska

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541156

16 400 m2   353,05 PLN/m2
     
5 790 000,00 PLN szczegóły
Józefa Mireckiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542824

38,30 m2 1 pokoi 5 613,58 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 1960  
215 000,00 PLN szczegóły
Stanisława Kulczyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542773

56,40 m2 2 Pokoje 13 475,18 PLN/m2
Piętro 0 z (10) Rok budowy 1981  
760 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: