Znaleziono 5125 ofert

Sortuj

św. Mikołaja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541975

1 311 m2   266,97 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Krochmalna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964529290

271 m2 7 pokoi 44 243,54 PLN/m2
Piętro 7 z (8) Rok budowy 2021  
11 990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539678

702 m2   525,64 PLN/m2
     
369 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542610

500 m2   519,80 PLN/m2
     
259 900,00 PLN szczegóły
Merkurego

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964473081

3 693 m2   466,02 PLN/m2
     
1 721 000,00 PLN szczegóły
Rolnicza

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542215

4 439 m2   495,61 PLN/m2
     
2 200 000,00 PLN szczegóły
Aleja Niepodległości

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542641

60 m2 2 Pokoje 14 166,67 PLN/m2
Piętro 1 z (6) Rok budowy 1961  
850 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542587

12 500 m2   180,00 PLN/m2
     
2 250 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964534477

35 m2 1 pokoi 85,71 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 1936  
3 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542589

1 000 m2   180,00 PLN/m2
     
180 000,00 PLN szczegóły
Sosnowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541192

114 m2 4 Pokoje 17 105,26 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2000 Działka 863 m2
1 950 000,00 PLN szczegóły
Wólczyńska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541064

30,90 m2 2 Pokoje 18 770,23 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2020  
580 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: