Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Heleny Junkiewicz

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964550096

46 m2 2 Pokoje 63,04 PLN/m2
Piętro 5 z (10) Rok budowy 1980  
2 900,00 PLN szczegóły
Sadowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547821

76,56 m2 4 Pokoje 11 481,19 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2015 Działka 194,93 m2
879 000,00 PLN szczegóły
Ogarów Polskich

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547817

2 620 m2   150,00 PLN/m2
     
393 000,00 PLN szczegóły

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547816

19 955 m2   93,71 PLN/m2
     
1 870 000,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964547815

388 m2 8 pokoi 60,00 PLN/m2
Piętro 11 z (15)    
23 280,00 PLN szczegóły
Jana Henryka Dąbrowskiego

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964547813

135 m2 1 pokoi 50,00 PLN/m2
Piętro 1 z (15)    
6 750,00 PLN szczegóły
Pelikanów

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547814

115,50 m2 6 pokoi 7 359,31 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2004  
850 000,00 PLN szczegóły
Osiedle Piaskowe

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547804

1 954 m2   120,27 PLN/m2
     
235 000,00 PLN szczegóły
Cukierkowa

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964551622

154,48 m2 4 Pokoje 10 292,59 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 750 m2
1 590 000,00 PLN szczegóły
Dębina

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547801

48 m2 2 Pokoje 9 770,83 PLN/m2
Piętro 10 z (10) Rok budowy 1980  
469 000,00 PLN szczegóły
Łąkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547799

210 m2 5 pokoi 8 523,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 800 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Widokowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547794

243 m2 6 pokoi 8 226,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 800 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: