Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Łąkowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547799

210 m2 5 pokoi 8 523,81 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1988 Działka 800 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Widokowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547794

243 m2 6 pokoi 8 226,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2026 Działka 800 m2
1 999 000,00 PLN szczegóły

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964547787

110,30 m2   2 257,48 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1928  
249 000,00 PLN szczegóły
Mikołaja Kopernika

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547786

463 m2   429,81 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547785

740 m2   200,00 PLN/m2
     
148 000,00 PLN szczegóły

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547784

15 473 m2   90,16 PLN/m2
     
1 395 000,00 PLN szczegóły
Kmicica

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547783

1 450 m2   50,00 PLN/m2
     
72 500,00 PLN szczegóły
Jagodowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547782

973 m2   189,11 PLN/m2
     
184 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Działka (Inwestycyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547781

913 m2   3 943,04 PLN/m2
     
3 600 000,00 PLN szczegóły
Huta Jagodnica

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547780

1 008 m2   337,30 PLN/m2
     
340 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547778

1 358 m2   117,82 PLN/m2
     
160 000,00 PLN szczegóły
Tatarczana

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547777

824 m2   716,02 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: