Znaleziono 5124 ofert

Sortuj

Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541039

66,64 m2 3 Pokoje 13 490,40 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2024  
899 000,00 PLN szczegóły
Oboźna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964542324

115 m2 4 Pokoje 86,96 PLN/m2
Piętro 5 z (6)    
10 000,00 PLN szczegóły
Przejazd

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542320

509 m2 8 pokoi 4 911,59 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2003 Działka 1 020 m2
2 500 000,00 PLN szczegóły
Tęczowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541656

2 658 m2   144,85 PLN/m2
     
385 000,00 PLN szczegóły
Powstańców Śląskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964534858

68,40 m2 3 Pokoje 7 704,68 PLN/m2
Piętro 0 z (2)    
527 000,00 PLN szczegóły
Rozwojowa

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537227

2 696 m2   250,00 PLN/m2
     
674 000,00 PLN szczegóły
Kłobucka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542125

73,67 m2 3 Pokoje 18 324,96 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 2016  
1 350 000,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542360

104,08 m2 5 pokoi 19 206,38 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2021  
1 999 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542173

97,20 m2 5 pokoi 69,96 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
6 800,00 PLN szczegóły
Smolna

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964539202

46 m2 2 Pokoje 25 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1961  
1 150 000,00 PLN szczegóły
Wynalazek

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541530

48,15 m2 2 Pokoje 18 276,22 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 2012  
880 000,00 PLN szczegóły
Smolna

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539203

46 m2 2 Pokoje 25 000,00 PLN/m2
Piętro 3 z (6) Rok budowy 1961  
1 150 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: