Znaleziono 5122 ofert

Sortuj

Sobotecka

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964547947

80 m2   11 237,50 PLN/m2
    Działka 736 m2
899 000,00 PLN szczegóły

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547943

17 229 m2   26,12 PLN/m2
     
450 000,00 PLN szczegóły
Starowiejska

Działka (Przemysłowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547912

170 708 m2   234,03 PLN/m2
     
39 950 000,00 PLN szczegóły
Emilii Plater

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548367

34,12 m2 2 Pokoje 58,62 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2016  
2 000,00 PLN szczegóły
Szałwiowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547900

1 494 m2   250,00 PLN/m2
     
373 500,00 PLN szczegóły
Truflowa

Dom (Szeregowy) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547887

82,60 m2 3 Pokoje 10 520,58 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2021 Działka 140,88 m2
869 000,00 PLN szczegóły
Bukowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547858

175,04 m2 4 Pokoje 9 997,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 1 199 m2
1 750 000,00 PLN szczegóły
1 Maja

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547855

45,20 m2 2 Pokoje 13 252,21 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2008  
599 000,00 PLN szczegóły
Kwiatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547851

44,31 m2 3 Pokoje 19 747,24 PLN/m2
Piętro 3 z (4)    
875 000,00 PLN szczegóły
Okrężna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547847

9 968 m2   321,03 PLN/m2
     
3 200 000,00 PLN szczegóły
Stawna

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547828

2 500 m2   178,80 PLN/m2
     
447 000,00 PLN szczegóły
gen. Henryka le Ronda

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547827

37,30 m2 2 Pokoje 6 729,22 PLN/m2
Piętro 1 z (1) Rok budowy 1905  
251 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: