Znaleziono 5105 ofert

Sortuj

Jana Nowaka-Jeziorańskiego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964536917

57,50 m2 3 Pokoje 78,26 PLN/m2
Piętro 5 z (7) Rok budowy 2015  
4 500,00 PLN szczegóły
Przemiarowska

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540090

1 000 m2   170,00 PLN/m2
     
170 000,00 PLN szczegóły
Oficerska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540016

50 m2 2 Pokoje 24 800,00 PLN/m2
Piętro 1 z (4) Rok budowy 2024  
1 240 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540098

262 m2 4 Pokoje 2 480,92 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 22 882 m2
650 000,00 PLN szczegóły
Regatowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540026

108,18 m2 4 Pokoje 15 252,36 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 2018  
1 650 000,00 PLN szczegóły
Wiśniowa

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519053

20 300 m2   29,06 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Włodzimierza Majakowskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537881

38 m2 2 Pokoje 8 550,00 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2  
324 900,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539400

159,60 m2 6 pokoi 9 085,21 PLN/m2
Piętro z (1)   Działka 13 867 m2
1 450 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540077

320 m2 8 pokoi 5 309,38 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2022 Działka 1 500 m2
1 699 000,00 PLN szczegóły
Jeżycka

Lokal użytkowy na wynajem

Numer oferty : 34964539781

21 m2 3 Pokoje 38,10 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1904  
800,00 PLN szczegóły
Sosnowiecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964540125

50,89 m2 2 Pokoje 58,95 PLN/m2
Piętro 0 z (3) Rok budowy 2021  
3 000,00 PLN szczegóły
Mazowiecka

Dom (Dworek) na sprzedaż

Numer oferty : 34964540127

143 m2 5 pokoi 11 748,25 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1934 Działka 555 m2
1 680 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: