Znaleziono 5103 ofert

Sortuj

Piaseczyńska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964532779

160 m2 7 pokoi 5 937,50 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2007 Działka 1 400 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Puławska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964539605

360 m2 16 pokoi 38,00 PLN/m2
Piętro 0 z (1)    
13 680,00 PLN szczegóły
Ogrodowa

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964539620

120 m2   12 416,67 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
1 490 000,00 PLN szczegóły
Wacława Rzewuskiego

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964538369

60 m2   9 000,00 PLN/m2
     
540 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539630

5 000 m2   200,00 PLN/m2
     
1 000 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538441

1 000 m2   123,00 PLN/m2
     
123 000,00 PLN szczegóły
Zwierzyniecka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964537903

80,93 m2 3 Pokoje 18 534,54 PLN/m2
Piętro 2 z (7) Rok budowy 2023  
1 500 000,00 PLN szczegóły
Łokietka

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964539709

2 620 m2   225,19 PLN/m2
     
590 000,00 PLN szczegóły
Batalionów Chłopskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539651

189 m2 6 pokoi 14 814,00 PLN/m2
Piętro 4 z (5) Rok budowy 2009  
2 799 846,00 PLN szczegóły
Wschodnia

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539106

65 m2 3 Pokoje 11 369,23 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
739 000,00 PLN szczegóły
św. Tomasza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539744

87,85 m2 3 Pokoje 30 654,52 PLN/m2
Piętro 1 z (4)    
2 693 000,00 PLN szczegóły
Poznańska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964532188

36,82 m2 2 Pokoje 11 379,68 PLN/m2
Piętro 0 z (5) Rok budowy 2008  
419 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: