Znaleziono 5031 ofert

Sortuj

Iwonicka

Dom (Segment skrajny) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538940

200 m2 5 pokoi 8 950,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 1994 Działka 200 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły

Hotel/Pensjonat na sprzedaż

Numer oferty : 34964497082

1 300 m2 30 pokoi 2 115,38 PLN/m2
  Rok budowy 2005 Działka 45 000 m2
2 750 000,00 PLN szczegóły
Johna Baildona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964539092

79 m2 3 Pokoje 11 997,18 PLN/m2
Piętro 2 z (3)    
947 777,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964538954

228 m2 5 pokoi 7 850,88 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2004 Działka 2 907 m2
1 790 000,00 PLN szczegóły
Władysława Reymonta

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964538736

154,60 m2   42,69 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1995  
6 600,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538588

215,06 m2 7 pokoi 9 532,22 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2010 Działka 355 m2
2 050 000,00 PLN szczegóły
Dojazdowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537872

627 m2   413,08 PLN/m2
     
259 000,00 PLN szczegóły
Polna

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964538445

84,88 m2   6 597,55 PLN/m2
    Działka 305 m2
560 000,00 PLN szczegóły
Głogowska

Lokal handlowy/usługowy na wynajem

Numer oferty : 34964538731

65,40 m2 6 pokoi 68,81 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 1928  
4 500,00 PLN szczegóły
Ornecka

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964512678

1 646 m2   898,54 PLN/m2
     
1 479 000,00 PLN szczegóły
Mieszka I

Komercyjny na sprzedaż

Numer oferty : 34964538582

44,60 m2 3 Pokoje 3 340,81 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 1870  
149 000,00 PLN szczegóły
Aleja Jerzego Waszyngtona

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964506328

34,93 m2 2 Pokoje 16 576,01 PLN/m2
Piętro 3 z (7) Rok budowy 1962  
579 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: