Znaleziono 5110 ofert

Sortuj

Działka (Rolna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964519497

20 900 m2   17,22 PLN/m2
     
360 000,00 PLN szczegóły
Suwalska

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964485120

3 341 m2   388,21 PLN/m2
     
1 297 000,00 PLN szczegóły
Daleka

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534637

144,89 m2 4 Pokoje 6 556,70 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 786 m2
950 000,00 PLN szczegóły
Suwalska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964485833

340 m2 9 pokoi 3 814,71 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 3 341 m2
1 297 000,00 PLN szczegóły
Wawelska

Komercyjny na wynajem

Numer oferty : 34964534849

897 m2   15,01 PLN/m2
     
13 461,00 PLN szczegóły
Nowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964522526

338,88 m2 5 pokoi 8 994,33 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2017 Działka 1 181 m2
3 048 000,00 PLN szczegóły
Żeglarska

Dom (Bliźniak) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534930

125,23 m2 4 Pokoje 11 969,98 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2024 Działka 263,50 m2
1 499 000,00 PLN szczegóły
Strefowa

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964536656

1 234 m2   7 090,76 PLN/m2
  Rok budowy 2019 Działka 5 083 m2
8 750 000,00 PLN szczegóły
Gliniana

Hala na sprzedaż

Numer oferty : 34964537063

2 599 m2   2 616,39 PLN/m2
    Działka 3 934 m2
6 800 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964534900

797 m2   349,00 PLN/m2
     
278 153,00 PLN szczegóły
Droga do Klasztoru

Działka (Pod zabudowę jednorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964536035

2 012 m2   150,00 PLN/m2
     
301 800,00 PLN szczegóły
Rosnowska

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964485536

130 m2 5 pokoi 30,77 PLN/m2
Piętro 1 z (1)    
4 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: