Znaleziono 5135 ofert

Sortuj

Władysława Nehringa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546372

100,77 m2 2 Pokoje 18 854,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2010  
1 900 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548347

5 400 m2   36,85 PLN/m2
     
199 000,00 PLN szczegóły
Poziomkowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964548750

294 m2 5 pokoi 10 204,08 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 1 080 m2
2 999 999,00 PLN szczegóły

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544110

50 m2 2 Pokoje 5 780,00 PLN/m2
Piętro 11 z (11) Rok budowy 1980  
289 000,00 PLN szczegóły
Legionów Polskich

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548767

120 m2 3 Pokoje 3 742,00 PLN/m2
Piętro 3 z (3) Rok budowy 2021  
449 000,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964537731

215 m2 5 pokoi 10 465,12 PLN/m2
Piętro z (2)   Działka 1 000 m2
2 250 000,00 PLN szczegóły
Władysława Korotyńskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548764

35,04 m2 2 Pokoje 18 835,62 PLN/m2
Piętro 2 z (4)    
660 000,00 PLN szczegóły
Jana Pawła II

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548761

120,30 m2 4 Pokoje 10 806,32 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2008  
1 300 000,00 PLN szczegóły
Grunwaldzka

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548194

58,40 m2 2 Pokoje 9 280,82 PLN/m2
Piętro 2 z (2) Rok budowy 2011  
542 000,00 PLN szczegóły
Jana Koźmiana

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964546722

124,16 m2 5 pokoi 11 678,48 PLN/m2
Piętro 0 z (2) Rok budowy 2019  
1 450 000,00 PLN szczegóły
Wincentego Janasa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964548012

58 m2 3 Pokoje 6 189,66 PLN/m2
Piętro 5 z (10)    
359 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547277

2 600 m2   172,69 PLN/m2
     
449 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: