Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Szamotulska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964547430

81,50 m2 3 Pokoje 9 889,57 PLN/m2
Piętro 1 z (2) Rok budowy 1950  
806 000,00 PLN szczegóły
Łucka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548311

56 m2 2 Pokoje 80,36 PLN/m2
Piętro 15 z (30) Rok budowy 2004  
4 500,00 PLN szczegóły
Rumiana

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964548301

330 m2 7 pokoi 15 454,55 PLN/m2
  Rok budowy 2000 Działka 550 m2
5 100 000,00 PLN szczegóły
Bukowiecka

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548318

38 m2 2 Pokoje 78,95 PLN/m2
Piętro 1 z (3) Rok budowy 2022  
3 000,00 PLN szczegóły
Chmielna

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548304

24,33 m2 1 pokoi 143,44 PLN/m2
Piętro 1 z (5)    
3 490,00 PLN szczegóły

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964546347

186,70 m2 5 pokoi 4 815,21 PLN/m2
  Rok budowy 1997 Działka 5 508 m2
899 000,00 PLN szczegóły
SIlnikowa

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964548310

70 m2 3 Pokoje 92,86 PLN/m2
Piętro 7 z (7) Rok budowy 2025  
6 500,00 PLN szczegóły
Bukowska

Działka (Rekreacyjna) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547192

333 m2   297,30 PLN/m2
     
99 000,00 PLN szczegóły
Saperska

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964540756

35 m2 2 Pokoje 14 857,14 PLN/m2
Piętro 4 z (6) Rok budowy 2012  
520 000,00 PLN szczegóły

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964506130

1 128 m2   55,00 PLN/m2
     
62 040,00 PLN szczegóły
mjr. Henryka Sucharskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964543364

52,50 m2 3 Pokoje 14 000,00 PLN/m2
Piętro 11 z (12) Rok budowy 1978  
735 000,00 PLN szczegóły
Główna

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964547634

350 m2 5 pokoi 6 571,43 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2025 Działka 1 500 m2
2 300 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: