Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Południowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541946

1 023 m2   102,64 PLN/m2
     
105 000,00 PLN szczegóły
Letnia

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541940

175 m2 4 Pokoje 6 000,00 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1989 Działka 1 008 m2
1 050 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541923

4 900 m2   1 153,06 PLN/m2
     
5 650 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541922

530 m2 10 pokoi 5 981,13 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2001 Działka 2 400 m2
3 170 000,00 PLN szczegóły

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541921

834 m2 20 pokoi 8 379,62 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2020 Działka 2 178 m2
6 988 600,00 PLN szczegóły
Jaśminowa

Działka (Pod zabudowę wielorodzinną) na sprzedaż

Numer oferty : 34964543241

608 m2   985,20 PLN/m2
     
599 000,00 PLN szczegóły
Boryńska

Lokal medyczny na sprzedaż

Numer oferty : 34964541910

240 m2   4 162,50 PLN/m2
Piętro 1 z ()    
999 000,00 PLN szczegóły
Stawowa

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541908

832 m2   162,26 PLN/m2
     
135 000,00 PLN szczegóły
abp. Józefa Teodorowicza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541948

56,20 m2 2 Pokoje 17 793,59 PLN/m2
Piętro 0 z (4) Rok budowy 2015  
1 000 000,00 PLN szczegóły

Lokal handlowy/usługowy na sprzedaż

Numer oferty : 34964542091

171,44 m2 5 pokoi 2 858,14 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 1996  
490 000,00 PLN szczegóły
Międzynarodowa

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964544030

94 m2 4 Pokoje 18 085,11 PLN/m2
Piętro 5 z (5) Rok budowy 1958  
1 700 000,00 PLN szczegóły
Goplańska

Dom (Bliźniak) na wynajem

Numer oferty : 34964541673

400 m2 7 pokoi 100,00 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2021 Działka 400 m2
40 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: