Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Babiak

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542247

180 m2 3 Pokoje 3 055,56 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 1975 Działka 5 300 m2
550 000,00 PLN szczegóły
Smocza

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964549010

53,90 m2 3 Pokoje 15 565,86 PLN/m2
Piętro 6 z (10) Rok budowy 1969  
839 000,00 PLN szczegóły

Działka (Usługowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542221

9 900 m2   270,00 PLN/m2
     
2 673 000,00 PLN szczegóły
Gustawa Herlinga-Grudzińskiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542216

73,90 m2 3 Pokoje 7 442,49 PLN/m2
Piętro 4 z (4) Rok budowy 1991  
550 000,00 PLN szczegóły
Kasztanowa

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542296

116,10 m2 4 Pokoje 8 871,66 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2025 Działka 472 m2
1 030 000,00 PLN szczegóły

Biuro na wynajem

Numer oferty : 34964542173

97,20 m2 5 pokoi 69,96 PLN/m2
Piętro 3 z (6)    
6 800,00 PLN szczegóły
Kazimierza Wielkiego

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964552415

88,92 m2 3 Pokoje 16 857,85 PLN/m2
Piętro 1 z (5) Rok budowy 2008  
1 499 000,00 PLN szczegóły
Bolesława Limanowskiego

Dom (Kamienica) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542164

414 m2 8 pokoi 3 115,94 PLN/m2
Piętro z (3) Rok budowy 1932 Działka 397 m2
1 290 000,00 PLN szczegóły
Górne Miasto

Dom (Willa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542149

1 200 m2 14 pokoi 2 625,00 EUR/m2
Piętro z (4) Rok budowy 2010 Działka 4 840 m2
3 150 000,00 EUR szczegóły
Malownicze Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542146

74,09 m2 3 Pokoje 10 784,18 PLN/m2
Piętro 0 z (1) Rok budowy 2012  
799 000,00 PLN szczegóły
Górska

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542145

201,40 m2 5 pokoi 9 726,91 PLN/m2
Piętro z (2) Rok budowy 2013 Działka 2 027 m2
1 959 000,00 PLN szczegóły
Zamknięta

Biuro na sprzedaż

Numer oferty : 34964542155

217,58 m2 12 pokoi 14 937,03 PLN/m2
Piętro 2 z (3) Rok budowy 2016  
3 250 000,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: