Znaleziono 5137 ofert

Sortuj

Rybna

Działka (Usługowo-mieszkaniowa) na sprzedaż

Numer oferty : 34964542012

2 466 m2   1 824,82 PLN/m2
     
4 500 000,00 PLN szczegóły
Wichrowe Wzgórze

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964542003

46,80 m2 2 Pokoje 10 235,04 PLN/m2
Piętro 1 z (15) Rok budowy 1980  
479 000,00 PLN szczegóły
Tadeusza Kościuszki

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541979

31,02 m2 2 Pokoje 82,21 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 2024  
2 550,00 PLN szczegóły
Cicha

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541992

92,70 m2 4 Pokoje 7 820,93 PLN/m2
Piętro 4 z (4)    
725 000,00 PLN szczegóły
św. Mikołaja

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541975

1 311 m2   266,97 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły
Piotrkowska

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541973

46,30 m2 2 Pokoje 52,92 PLN/m2
Piętro 3 z (4) Rok budowy 2020  
2 450,00 PLN szczegóły
św. Michała

Mieszkanie na sprzedaż

Numer oferty : 34964541983

87,30 m2 3 Pokoje 8 465,06 PLN/m2
Piętro 2 z (4) Rok budowy 1988  
739 000,00 PLN szczegóły
Dębowa

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541956

286,92 m2 6 pokoi 3 830,34 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2018 Działka 710 m2
1 099 000,00 PLN szczegóły
Białych Brzóz

Dom na sprzedaż

Numer oferty : 34964541955

93,20 m2 4 Pokoje 10 622,32 PLN/m2
Piętro z (1) Rok budowy 2014 Działka 825 m2
990 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541964

27 879 m2   12,55 PLN/m2
     
350 000,00 PLN szczegóły

Działka (Budowlana) na sprzedaż

Numer oferty : 34964541994

2 167 m2   588,37 PLN/m2
     
1 275 000,00 PLN szczegóły
św. Wincentego

Mieszkanie na wynajem

Numer oferty : 34964541951

81 m2 3 Pokoje 55,56 PLN/m2
Piętro 6 z (5)    
4 500,00 PLN szczegóły

Wyszukiwarka nieruchomości

Elementów:
Elementów: